Jesteśmy we Wrocławiu

Wrocław jest stolicą, głównym miastem administracyjnym oraz centrum ekonomicznym województwa dolnośląskiego. Strategiczne położenie pomiędzy Pragą, Warszawą i Berlinem oraz dobrze rozwinięta infrastruktura transportowa czynią z niego ważne miejsce spotkań biznesowych, naukowych oraz kulturalnych.

Jest to jeden z głównych ośrodków akademickich w Polsce z 30 uczelniami wyższymi oraz licznymi centrami badań i rozwoju. Wybrany jako najlepsze miasto współpracy pomiędzy władzami lokalnymi a centrami usług biznesowych, stał się lokalizacją dla wielu inwestorów (Nokia, Simens, Credit Suisse, IBM, Google, Bosh. LG, Volvo, Whirlpool).

Dzięki licznym centrom handlowo-rozrywkowym, rozbudowanej bazie hotelowej, cyklicznym festiwalom i eventom o międzynarodowym zasięgu przyciąga coraz więcej ludzi. Organizując tu szkolenie lub konferencję, możesz więc liczyć na łatwy dojazd, wysoki standard bazy noclegowej oraz duży wybór form spędzania wolnego czasu.

Jesteśmy blisko lotniska

Nowy terminal Międzynarodowego Lotniska im. M. Kopernika we Wrocławiu, który położony jest ok. 2 minuty drogi od naszego centrum, zastał wybudowany w 2012 roku z okazji Euro 2012. Lotnisko oferuje połączenia z 40 miastami m. in. Warszawą, Gdańskiem, Frankfurtem, Londynem, Monachium, Mediolanem, Paryżem i Rzymem. Poszerzając sieć lokalnych i międzynarodowych połączeń zapewnia dostęp do całego euroregionu, a dzięki połączeniom z centrami przesiadkowymi, takimi jak: Frankfurt, Monachium i Kopenhaga, do całego świata.

Bezpośrednia bliskość portu lotniczego względem naszej lokalizacji pozwala zaoszczędzić Ci jeszcze więcej czasu oraz uniknąć niepotrzebnego stresu związanego z dotarciem na czas na odprawę.

Jesteśmy blisko Obwodnicy Wrocławia

Business Port położone jest ok. 2 minuty drogi od Autostradowej Obwodnicy Wrocławia A8, co umożliwia bezpośredni tranzyt do i z tras krajowych nr 5 (w kierunku Poznania, Bydgoszczy i Trójmiasta) oraz nr 8 (do Warszawy).

Autostradowa Obwodnica Wrocławia jest dodatkowo połączona z autostradą A4, która od wschodu łączy Wrocław z Górnym Śląskiem i Krakowem.

Dzięki autostradzie A4 będzie można przejechać od granicy z Niemcami do przejścia granicznego na Ukrainę w Korczowej (całkowite zakończenie tej inwestycji planowane jest na 2014 rok). Dojeżdżając do nas samochodem łatwo unikniesz stania w korkach, błądzenia w małych uliczkach oraz szukania miejsca do zaparkowania.